E-Emlak Rehberi -> HATA

E-Emlak Rehberi Aradığınız Sayfaya Ulaşılamıyor.... www.e-emlak.gen.tr Sitesi Üzerinde Ulaşmaya Çalıştığınız Sayfa Silinmiş Yada Taşınmış Olabilir. www.e-emlak.gen.tr Sitesinde Teknik Arıza Oluşmuş Olabilir... Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz veya Sektörel Menüden Sitemizi Gezinmeye Devam Ediniz. www.e-emlak.gen.tr Ekibi Olarak Hatadan Dolayı Özür Dileriz...


ŞİMDİ İLGİLİ SAYFAYA TEKRAR YÖNLENDİRİLİYORSUNUZ... 

Son Eklenen 15 Şirket

yemek imalatı satışı ve pazarlamasını yapmak içkili içkisiz lokanta büfe ve imalathaneler şarküteri .

her nevi yurt içinde ve yurt dışında hurda demir bakır alüminyum çinko nikel krom .

İnşaat ve inşaat malzemeleri alımı satımı imalatı ihracatı ithalatı dahili ticaret ve pazarlamasını yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
sektor: alışveriş
kategori: emlakçı
kuruluş tarihi: 22 ocak 2003 .

mimarlık mühendislik resterasyon ve inşaat işleri
sektor: alışveriş
kategori: emlakçı
kuruluş tarihi: 01 Şubat 2008 cuma
yetkili ve ortak: - - -.

İnşaat yapım ve taahhüt işleri
sektor: alışveriş
kategori: emlakçı
kuruluş tarihi: 24 haziran 2004 perşembe
yetkili ve ortak: - - -.

her türlü inşaat taahhüt işleri konut işyeri ticarethane inşaatları yapmak satmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak ve ana sözleşmesinde yazıl.

her nevi inşaat ve taahhüt işleri almak üzere yol iskelerıhtımlar binalar kanal kanalizasyon su depoları gölet köprü toplu ve münferit konut han çarşı işyeri fabrika sınai tesisler okul hastene vb.inşaat taahhüt işlerini gerek şirketolara.

her türlü inşaat taahhüt işleri; konut işyeri ticarethane inşaatlarını yapmak satmak kendi hesabına arazive arsalar almak bunlar üzerinde .

İnşaat işleri
sektor: alışveriş
kategori: emlakçı
kuruluş tarihi: 01 haziran 2007 cuma
yetkili ve ortak: - - -.

yüzme havuzu süs havuzu sauna buhar odası jakuzi yapımı bakımı onarımı işleri fin hamamı türk hamamı buhar odası yapımı bakımı ve onarımı işleri havuz kimyasalları ve ekipmanları satışı işleri kar odası ve kar çeşm.

her türlü mimarlık mühendislik inşaat harita projelendirme ve müşavirlik uygulamaları yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
sektor: alışveriş
kategori: emlakçı
kuruluş tarihi: 19 Şubat 1998 .

İnşaat müteahhitliği ve ticaretini yapmaya inşaat malzemelerinin satışını özellikle kat karşılığı konut ve işyerleri inşaat ve onarım işlemini yapmak işleri
sektor: alışveriş
kategori: emlakçı
kuruluş tarih.

yurt içinde ve yurt dışında mevzuatın verdiği izin çerçevesinde dilediği yerden ve dilediği hakiki hükmi şahıslardan ipotekli ve ipoteksiz hisseli ve hissesiz bilcümle gayrimenkuller araziler ve arsalar satın almak satma.

yurt içinde ve yurt dışında her türlü kamu ve özel sektör tarafından ihale yolu ile ihale edilen her türlü inşaat bina alt yapı park bahçe ve çevre düzenlenmesi ihale.

her türlü inşaat taahhüt işleri konut işyeri ticarethaneinşaatlarını yapmak satmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. Şirket iç ve dış piyasal.