E-Emlak Rehberi -> HATA

E-Emlak Rehberi Aradığınız Sayfaya Ulaşılamıyor.... www.e-emlak.gen.tr Sitesi Üzerinde Ulaşmaya Çalıştığınız Sayfa Silinmiş Yada Taşınmış Olabilir. www.e-emlak.gen.tr Sitesinde Teknik Arıza Oluşmuş Olabilir... Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz veya Sektörel Menüden Sitemizi Gezinmeye Devam Ediniz. www.e-emlak.gen.tr Ekibi Olarak Hatadan Dolayı Özür Dileriz...


ŞİMDİ İLGİLİ SAYFAYA TEKRAR YÖNLENDİRİLİYORSUNUZ... 

Son Eklenen 15 Şirket

ana sözleşmesinde yazılı konular.
sektor: hizmet servisleri
kategori: emlakçı
kuruluş tarihi: 09 haziran 2010 Çarşamba
yetkili ve ortak: murat kuzucuk - murat kuzucuk yusuf Çeken.

-
sektor: alışveriş
kategori: emlakçı
kuruluş tarihi: 10 mayıs 2011 salı
yetkili ve ortak: - - -.

her türül inşaat taahhüt işleri;konut işyeri ticarethane inşaatlarını yapmak satmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak ve a.

İnşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri.
sektor: alışveriş
kategori: emlakçı
kuruluş tarihi: 23 mart 2011 Çarşamba
yetkili ve ortak: - - -.

her türlü inşaat taahhüt işleri konut işyeri ticarethane inşaatlarını yapmak satmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak ve anasözleşmesinde .

ticari ya da diğer amaçlar için kullanılan gayrimenkulalışveriş merkezleri ve ofis binaları dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere gayrimenkul inşaatları geliştirme satış ve kiralama yöntemiyle ilgili faaliyetleri üstlenmek ve a.

İmar planı ve mevzuatına uygun olarak yurt içi ve yurt dışında bina mesken villa okul fabrika binası hastane yol köprü baraj tünel depo otel motel enerji tesis ve nakil merkezleri e.

her türlü inşaat taahhüt işleri konut işyeri ticarethane inşaatlarını yapmak satmak.ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler
sektor: alışveriş
kategori: emlakçı
kuruluş tarihi: 09 Şubat 2011 Çarşamba
yetki.

konusu ile ilgili bilumum doğal su kaynaklraı aramak çıkarmak 5686 sayılı jeotermal kaynaklar ve doğal minarelli sular uygulama yönetmeliği kapsamında belirlenmiş ve belirlenecek jeotermal kaynaklar ve doğal minarelli sular ile j.

türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapaşı zarf açık arttırma eksiltme teklif alma ve pazarlık usulü ile ihaleye çıkarılacak her türlü küçük ve büyük yapılar her türlü mekanik elek.

kendine ait gayrimenkullerin alınıp satılması(kendine ait binalar devre mülkler araziler müstakil evler vb.)ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler
sektor: hizmet servisleri
kategori: emlakçı
kuruluş tarihi: 21 aralık.

her türlü inşaat taahhüt işleri;konut işyeri ticarethane inşaatları yapmak satmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak ve ana.

İnşaat müteahhitliği yapmak resmi ve özel kuruluşlara hakiki hükmi bütün şahıslara bina inşa etmek onarım restarasyon işleri yapmak.ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler
sektor: alışveriş
kategori: emlakçı
kuruluş t.

her türlü inşaat taahhüt işleri konut işyeri ticarethane inşaatlarını yapmak satmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. Şirket amacını gerçekle.

İnşaat taahhüt ticaret ithalat ihracat ve nakliye işleri.
sektor: hizmet servisleri
kategori: emlakçı
kuruluş tarihi: 03 nisan 1985 Çarşamba
yetkili ve ortak: zÜlfİsİlahtaroĞlu bozoba İnÖnÜ mah sokak sİlahtaroĞ.