E-Emlak Rehberi -> HATA

E-Emlak Rehberi Aradığınız Sayfaya Ulaşılamıyor.... www.e-emlak.gen.tr Sitesi Üzerinde Ulaşmaya Çalıştığınız Sayfa Silinmiş Yada Taşınmış Olabilir. www.e-emlak.gen.tr Sitesinde Teknik Arıza Oluşmuş Olabilir... Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz veya Sektörel Menüden Sitemizi Gezinmeye Devam Ediniz. www.e-emlak.gen.tr Ekibi Olarak Hatadan Dolayı Özür Dileriz...


ŞİMDİ İLGİLİ SAYFAYA TEKRAR YÖNLENDİRİLİYORSUNUZ... 

Son Eklenen 15 Şirket

İnŞaat taahhÜt İnŞaat malzemelerİ tİcaretİ.
sektor: alışveriş
kategori: emlakçı
kuruluş tarihi: 28 temmuz 1981 salı
yetkili ve ortak: - - .

her türlü emlak her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler plazalar marketler depolar.arsa arazi gibi gayrimenkulleri almak satmak satın almak kiralamak kiraya vermek.ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
sektor: hizmet servis.

her türlü inşaat taahhüt işleril konut işyeri ticarethane inşaatlarını yapmak satmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde beya başkalalrına ait arsa ve araziler üzerinde kar karşılığı binalar yapmak v.

-
sektor: sektörel kobİ
kategori: emlak-yapı-lüx konut
kuruluş tarihi: 29 haziran 2007 cuma
yetkili ve ortak: - - -.

inşaat malzemeleri(demir çelik bakır çivi alüminyum ve mamulleri tuğla ateş tuğlası kiremit alçı çimento fayans sseramik marley vb)alım satımı ithalat ve iharacatını yapmak.ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler
sektor: alış.

her türlü inşaat işleri ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
sektor: alışveriş
kategori: emlakçı
kuruluş tarihi: 28 kasım 1997 cuma
yetkili ve ortak: haci kocaaĞaoĞlu müdür münferiden - .

-
sektor: sektörel kobİ
kategori: emlak-yapı-lüx konut
kuruluş tarihi: 03 ekim 1994 pazartesi
yetkili ve ortak: - - -.

Şirket her türlü mimari plan proje çizimini ve taahhüdünü yapmak.bunları uygulamaya koymak fenni mesullük almak proje yöneticiliği ve ilgili resmi kurumlardan her türlü inşaat ve iskan ruhsat işlemleri yapmak ve anasözleşm.

yapı malzemeleri beton ve zemin konusunda muayene ve deneylerin yapılabilmesi için laboratuar açmak ve gerekli donanımların yasa hükümlerince bulundurulup uygulanmasının yapılması.ve anasözleşemesinde yazılı olan dieğr işler
sekt.

her türlü inşaat malzemesi makina ekipmanı ithali ihracı ve toptan satışı her türlü sanayi makina ve ekipmanı ithali ihracı ve toptan satışı bu maksatla her nevi taşınır ve taşınmaz kıymetler satın almak satmak üzer.

İnşaat mühendisliği faaliyetleri her türlü inşaat mühendisliği faaliyetleri proje ve uygulamaları yapmak yapısal tasarım danışmanlık ve müşavirlik hizmetleri vermek deprem mühendisliği ve etütleri yapmak şehir ve imar planları hazırlamak .

her türlü inşaat taahhüt işleri konut işyeri ticarethane inşaatları yapmak satmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak ve anasözleşmesinde yazılı.

-
sektor: sektörel kobİ
kategori: emlak-yapı-lüx konut
kuruluş tarihi: 11 ekim 1993 pazartesi
yetkili ve ortak: - - -.

İnşaat işleri.
sektor: alışveriş
kategori: emlakçı
kuruluş tarihi: 31 ağustos 2010 salı
yetkili ve ortak: - - .

demir saç hurda kum alım ve satımı
sektor: alışveriş
kategori: emlakçı
kuruluş tarihi: 13 temmuz 2011 Çarşamba
yetkili ve ortak: - - -.